harmonizace (2)

Pomocné prostředky, které používám podle situace

Vykuřovadla – příroda nám dává mnoho možností, jak využít její sílu pro náš prospěch. Očistná vykuřovadla jsou jednou z nich. Již v dávných dobách se používala metoda vykuřování a dnes se k ní opět vracíme. Vnímám jejich důležitost především při čištění prostoru i našeho těla. Je to mezník, který umí oddělit nové od starého. A to nové pak můžeme přivítat s radostí a láskou. 

Esenciální oleje značky Young living – účinnost a široké spektrum použití těchto olejíčků mě neustále překvapuje. Je to mocná síla přírody, kterou můžeme používat pro naši podporu a léčení. Esenciální oleje se destilují, proto je jejich koncentrace opravdu unikátní. Používám je s radostí při své praxi. Propojujeme naši sílu na cestě k harmonizaci, uvolnění a léčení. Pravidelné používání (inhalace, aplikace na kůži, či jejich difuze v našich domovech) zvyšuje účinnost a přináší opravdovou změnu do našich domovů i životů. V jediné kapce se skrývá tolik síly a radosti!

Frekvenční ladička – její léčivá frekvence vchází do těla a přináší mu informaci, že přišel čas změny, čas léčení.

Šamanský buben – velký pomocník a můj spojenec na jakékoliv cestě.

Dále pracuji s vodou. Ta má velkou sílu nás čistit. A my bychom ji měli chránit! Také to, že o její síle budeme více mluvit a více přemýšlet, povede k tomu, že ji začneme více ctít.

Přináším světlo do tvých dnů a stojím tu jako rozcestník, ke kterému přicházíš, abys nalezl sebe, svoje hodnoty a svoji cestu. Chci ti být dobrým průvodcem, který k tobě přistupuje s láskou, ale také s upřímností. Pokud jsi připravený otevřít se své cestě, hledat svoje opravdové Já a naházet svoji celistvost, přijď, jsi vítaný.

Pokud ještě váháš a nevidíš to tak jasně, i to může být důvod, proč bys měl přijít. Je dost možné, že tvůj čas už dozrál, jenom to zatím nevidíš. Ono v tom chaosu, co se na nás řítí ze všech stran, často nevidíme jasnou cestu a svoje potřeby.

Comments are closed.