Meditace

meditace

"Otevři se proudu života v sobě - síle, která je mocná a která tě uzdraví."

Moje cesta sebepoznání vede přes meditaci, a proto vnímám důležitost této techniky.

Utišit mysl a otevřít se všemu, co může přijít. Bez očekávání. Bez touhy.

Dalším darem, který v sobě nacházím, je vnímat vibraci. Pracuji s nástroji, které vibraci tvoří, a jejich kombinací dosahuji působení na člověka tak, jak je pro něj prospěšné, léčivé. Každá vibrace má vliv na jinou oblast uvnitř nás. Otevírám svůj hlas a cítím vibraci uvnitř sebe, vím, co přináší a jak působí. Můj hlas je tou léčivou vibrací, která jde k tobě a spouští čistící procesy uvnitř tebe.

Tvořím hudbu a sbírám zvuky, doplňuji je svým slovem a vedu tě tam, kam zrovna potřebuješ. Vedu tě do hlubin ke tvé podstatě a k tobě samému. Také zpět k přírodě, tam, kde jsme doma opravdu všichni.

Nechte se navigovat i do míst, která jsou pro vás nová, a objevte tam podstatu svého Já.

Zvukový záznam, který můžete využívat podle potřeby několikrát.

Jaké je tvoje aktuální téma?

Vyber si z nabídky nahrávek meditací:

demo-attachment-661-Flower
DSCN8644
demo-attachment-662-Lines-Shape
demo-attachment-660-Dragonfly-Vector

Meditace

Tvoje síla

Vedená meditace, ve které vás provedu svým hlasem tak, abyste si nacítili sílu uvnitř sebe a svoje tělo, dokázali se více uvolnit a navnímat si tak něco nového ve vás. Svým hlasem vám tvořím bezpečný prostor pro objevování vašeho jedinečného Já.

Lehněte si do pohodlné pozice, záda mějte natažená v rovině. Zavřete si oči a dopřejte si 20 minut jen a jen pro sebe, během kterých vás nebude nikdo rušit a rozptylovat.

Nezapomeňte na svůj dech, čím větší hloubku do něj vložíte, tím může být uvolnění hlubší a meditace účinnější.

Hezky se na meditaci připravte a prožitek si vychutnejte.

demo-attachment-661-Flower
MY_footer
demo-attachment-662-Lines-Shape
demo-attachment-660-Dragonfly-Vector

Aktivní meditace

Intuitivní pohyb

To je stav, kdy se nejprve uvolníš a poté dovolíš svému tělu, aby se vyjadřovalo tak, jak potřebuje, aby se projevilo pohybem, jak touží a jak umí. Ty jsi v této chvíli jen pozorovatelem. Nevstupuješ do tohoto procesu vědomě, nevstupuješ tam vůbec. Dovolíš si to, co je právě pro tebe to pravé. Uvolňuje celé tělo i skryté věci v něm. Jsou to především emoce, které jsme si neprožili, naše strachy a bolesti. Kolik si jich dnes neseme s sebou? Emoce z dětství, z předešlých vztahů, nepříjemné zážitky ze školy, emoce, které se nám spouští v našem každodenním životě a ani nevíme z čeho a proč. Tenhle raneček můžeme nést na svých zádech, ve svém srdci a ve svém těle, nebo se rozhodnout a v tuto chvíli udělat velký krok dopředu a nechat odejít část této zátěže. Právě pomocí meditace a lathin projevu můžeme uvolnit a odložit svůj náklad a přichystat tak ve svém životě místo k novým prožitkům.