O mně

Práci s tělem se věnuji s hloubkou a nadšením. Tělo nabízí mnoho možností pro osobní růst a léčení. Moje originální masážní techniky pracují na hlubším propojení mezi tělem, myslí a duší.

IMG_7336

"Používám originální masážní techniky."

Kdo jsem?

Jsem Monika Ydar.

Žena, která má ráda jednoduchost, praktičnost a funkčnost. Využívám svoji bystrost a představivost. Dostala jsem i neobyčejné dary, které jsou součástí mého osobního i pracovního života. Voda a vítr jsou mé elementy. Mám hluboký vztah k půdě a matce Zemi. Miluji přírodu ve všech jejích podobách. Obdivuji její rozmanitost, plody a dary.

Odložila jsem své zátěže.  Začala jsem znovu žít svobodně a v radosti, díky seberozvoji.  Tím jsem porozuměla sama sobě i druhým. Své zkušenosti ráda předávám dál.

 S výběrem správné služby pro tebe ti ráda pomohu. Napiš si o krátkou konzultaci ZDARMA.

Vnímám energii - její tok, její frekvenci a dokážu tuto energii zacílit na určité místo.

DSCN8623

"Poznám místo ve tvém těle, které nejvíce potřebuje podpořit"

Co dělám?

Zkoumám projevy našeho přirozeného života a neustále se rozvíjím. Baví mě objevovat cesty, které na první pohled nejsou vidět. Proto sama sebe označuji jako“průvodce“. Mapuji cestu energie života a radosti. Ráda předávám dále ověřené zkušenosti.

Mojí neoddělitelnou součástí je dar léčení a velmi citlivé vnímání světa. Energie světla proudí z mých rukou a já ji využívám k léčení svých klientů. Zaměřuji se především na emoce, regeneraci a rozproudění energie v těle. 

Na základě vnímání těla klienta poskytuji individuální péči a podporu.

demo-attachment-729-Shape
demo-attachment-728-Leaf-1